Za nami kolejna odsłona targów TOUR SALON. Tegoroczna trzydniowa impreza targowa odbyła się w dniach 17-19 października 2013 roku.  Targi TOUR SALON  gromadzą wystawców z kilkudziesięciu krajów. Jak co roku targi odwiedziło kilka tysięcy zwiedzających. Targi to doskonałe miejsce do spotkań, rozmów biznesowych a także możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy w zakresie turystyki. 

Czytaj więcej...

W zakładce "Turystyka i Wypoczynek" przygotowaliśmy dla Państwa wszelkie niezbędne informacje o naszym regionie: baza noclegowa, szlaki piesze i rowerowe, szlak kajakowy, atrakcje, informacja turystyczna.

Czytaj więcej...

W niedzielę 30 marca 2014r.  dobiegła końca 20. Jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie. Na powierzchni 5 tys. m2obecnych było ponad 200 wystawców z Tunezji, Albanii, Belgii, Czech, Francji, Grecji, Gruzji, Indonezji, Maroko, Słowacji, Serbii, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii, Włoch i Polski. Targi odwiedziło 8,5 tys. osób.

Czytaj więcej...

W dniu 10 maja 2014r. w Pałacu w Cieszynie o godz. 10.00 rozpoczęły się uroczysta konferencja w związku z X-leciem działalności Lokalnej Organizacji turystycznej Pojezierza Drawskiego w Złocieńcu.

Czytaj więcej...

W dniu 30 maja 2014r. na terenie rekreacyjnym im. Włókniarzy w Złocieńcu w ramach zadania „Podniesienie, jakości życia mieszkańców i zwiększenie atrakcyjności turystycznej Gminy Złocieniec poprzez udostępnienie urządzeń do ćwiczeń fitness w plenerze na terenie rekreacyjno – sportowym im. „Włókniarzy” w Złocieńcu zamontowano pięć urządzeń do ćwiczeń w plenerze tj.: surfer i twister, wyciąg i krzesło, biegacz i ławka, prasa i wioślarz, pedały do ławki, tablica z regulaminem.   

Czytaj więcej...